• Uczniowie technikum w Iłowej na Wyspach Kanaryjskich!

• 29.09.2022
        • Uczniowie technikum w Iłowej na Wyspach Kanaryjskich!
          W dniu 27.09.2022r. w ZSP w Iłowej odbyła się  konferencja podsumowująca projekt
          „Odkrywanie europejskich ścieżek zawodowych” realizowany  ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+.
          W ramach projektu uczniowie odbyli staż zawodowy na Wyspach Kanaryjskich.
          Otrzymali też  Certyfikaty potwierdzające odbycie stażu.
          Zagraniczna praktyka zawodowa to nie tylko sprawdzian umiejętności, ale i niezapomniana przygoda. Uczniowie technikum w Iłowej na Wyspach Kanaryjskich!W dniu 27.09.2022r. w ZSP w Iłowej odbyła się  konferencja podsumowująca projekt  „Odkrywanie europejskich ścieżek zawodowych” realizowany  ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+. W ramach projektu uczniowie odbyli staż zawodowy na Wyspach Kanaryjskich. Podczas podsumowania uczestnicy dzielili się doświadczeniami oraz przygotowali pokaz potraw charakterystycznych dla kuchni hiszpańskiej. Otrzymali też  Certyfikaty potwierdzające odbycie stażu. Uczniowie poszerzyli wiedzę, zdobyli nowe umiejętności, uczyli się języka hiszpańskiego i zwiedzali atrakcyjne miejsca. Zagraniczna praktyka zawodowa to nie tylko sprawdzian umiejętności, ale i niezapomniana przygoda.

• Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i pierwszej pomocy

• 29.09.2022
        • W tym tygodniu odbyły się w naszej szkole bardzo ważne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i pierwszej pomocy dla klas pierwszych. Szkolenia prowadzili nasi Uczniowie, którzy jednocześnie są członkami Ochotniczej Straży Pożarnej, i mają jak na tak młody wiek spore doświadczenie w tym zakresie. Szkolenia były przeprowadzone profesjonalnie, z użyciem specjalistycznego sprzętu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani zaprezentowanymi umiejętnościami i wiedzą w tym zakresie, która w pewnych przypadkach może uratować zdrowie i życie.Bardzo dziękujemy naszym Strażakom (Krzysztof Kwiatkowski, Adrian Kowalski i Sebastian Cerkowniak), i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

• "Las w oczach młodych ludzi" konkurs fotograficzny
      • Program InstaLing z języka angielskiego
      • List Ministra Edukacji i Nauki