• Kadra ZSP podnosi  kompetencje językowe z ramach szkoleń dofinansowanych przez EU
        • Kadra ZSP podnosi kompetencje językowe z ramach szkoleń dofinansowanych przez EU

• 05.05.2023
        • Cieszymy się ogromnie z możliwości przesłania Państwu wspaniałej wiadomości! W ciągu najbliższych miesięcy, a dokładniej od czerwca do października 2023, dziewięciu naszych pracowników będzie miało okazję wziąć udział w szkoleniach języka angielskiego na pięknych wyspach: Cyprze, Malcie i Irlandii.To wszystko jest możliwe dzięki uzyskanym przez nas funduszom UE, które umożliwiły nam wysłanie naszych pracowników na intensywne kursy językowe. Takie szkolenia nie tylko zwiększą ich umiejętności językowe, ale również pozwolą na zdobycie nowych narzędzi pedagogicznych, które pomogą w pracy z uczniami.Dzięki takim szkoleniom nasi pracownicy będą mogli jeszcze lepiej przygotowywać naszych uczniów do przyszłych wyzwań, które stawia przed nimi współczesny świat. Cieszymy się, że mogliśmy zainwestować w naszą kadrę  i dzięki temu zaoferować jeszcze lepszą jakość nauczania.Jesteśmy wdzięczni za takie wsparcie i za możliwość rozwoju naszej kadry. Wierzymy, że nasza szkoła będzie w stanie jeszcze lepiej przygotować naszych uczniów do przyszłych wyzwań językowych, dzięki temu, że nasi pracownicy będą mieli możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy na temat nauczania języka angielskiego.