• NABÓR ROZPOCZĘTY! CZEKAMY NA CIEBIE!
      • Terminy egzaminów zawodowych

E.12

28.06.2018 r. (czwartek)

T.6

Szczegółowy wykaz zdających dostępny w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej

• Zakończenie klas IV
      • Targi Pracy i Edukacji w Szportawie

• 12.04.2018
        • 10 kwietnia braliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji w Szportawie. Mieliśmy możliwość skorzystania z indywidualnych porad oraz wzięcia udziału w wykładach. My również promowaliśmy naszą szkołę częstując uczestników targów pysznymi goframi. :D

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Targi Pracy i Edukacji w Szportawie.

• Pożegnianie 4 klas
      • Promocja Węgliniec
      • prawo jazdy
      • Kurs prawa jazdy

• 15.02.2018
        • Kolejna fotorelacja z kursu prawa jazdy, odbywającego się w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żagańskim". Mimo, iż trwają ferie, uczniowie chętnie uczą się poprawnie poruszać samochodem po drogach powiatu żagańskiego i ościennych.
        • Nagrody dla najlepszych !

• 31.01.2018
        • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej jako jedyna szkoła w regionie przekazuje stypendia pieniężne dla najlepszych uczniów. Fundatorem stypendium jest absolwentka naszej szkoły, która ofiarowała na ten cel środki finansowe. Stypendia otrzymują uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących oraz uczeń z najwyższą frekwencją.

W I semestrze roku szkolnego 2017/2018 stypendia otrzymali:

Za najwyższą frekwencję w szkole:
           Jakub Grochowina z kl. I Technikum Żywienia (100%), średnia ocen: 4,75

Za najwyższą średnią ocen z przedmiotów ogólnokształcących:
           Albert Jurasik z Technikum Informatycznego śr. 4, 67
           Oliwia Soja z Technikum Hotelarskiego śr. 4,9
           Przemysław Krawczyk z Technikum Żywienia śr. 4,6

Za najwyższą średnią ocen z przedmiotów zawodowych:
           Artur Kowal z Technikum Informatycznego śr. 4,8
           Izabela Osińska z Technikum Hotelarskiego śr. 4,5
           Martyna Wilkosz z Technikum Żywienia śr. 4,8

Wszystkim stypendystom GRATULUJEMY!!!!

• Pomagamy

• 16.01.2018
        • Pomagamy i my ! Już po raz kolejny wspieramy WOŚP. Przekazaliśmy na licytację trzy piernikowe MEGA SERCA przygotowane przez Uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych. Liczymy na to że kwota z licytacji naszych serduszek i Wasze gorące pomocne serca wspomogą ten szczytny cel !

• Święta

• 16.01.2018
        • Trochę późno, ale z przyczyn technicznych nadrabiamy świąteczne zaległości. Szkolna uroczysta wigilia w naszej szkole przebiegła w miłej, świątecznej atmosferze. Na dowód załączamy piękne zdjęcia z tej uroczystości.

• 20.12.2017
        • Jowita Zegarska uczennica klasy II Technikum Żywienia zajęła II miejsce w XXVI Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia.

• 01.12.2017
        • Niedawno, korzystając z pięknej pogody i wspaniałych jesiennych widoków w parku, uczniowie technikum informatycznego wykonywali loty treningowe dronami, wykonując przy tym trochę zdjęć. Zachęcamy do obejrzenia galerii !

• Warsztaty"Koktaj-Lowe"

• 17.11.2017
        • Na kolejnych warsztatach "Koktaj-Lowych" gościliśmy Uczniów 7 klasy Szkoły Podstawowej z Gozdnicy. Zobaczcie co udało im się wyczarować! Zapraszamy ponownie do naszej szkoły.

• Warsztaty kulinarne

• 17.11.2017
        • Fotorelacja z warsztatów kulinarnych, w których uczestniczyli Uczniowie ze szkoły w Gozdnicy. Przygotowali smakowitą przekąskę i deser, i jak widać na zdjęciach wszystko znakomicie się udało :). Dziękujemy za udział i zapraszamy do nas w przyszłości !

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej.

• Apel 11 listopada

• 17.11.2017
        • Dzisiaj w szkole odbył się apel z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W zadumie i w patriotycznych nastrojach przypomnieliśmy sobie historię rozbiorów i powrót do niepodległej ojczyzny. Popisy wokalne w stylu klasycznym i hip hop nadały uroczystości niepowtarzalny ton. Dziękujemy bardzo i zachęcamy do świętowania również jutro w swoich domach.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej.

• Akcja rogaliki

• 02.11.2017
        • Kolejne "talenty kulinarne" przyjechały z Ruszowa. W czasie kolejnych warsztatów "Koktaj-Lovych" wspaniale pracowała grupa młodzieży z klasy 3 gimnazjalnej, najbardziej smakowały im nasze kultowe cieplutkie, pachnące ROGALIKI. Dziękujemy za wspólną koktajlową przygodę. Do zobaczenia!